Dzięki współpracy opartej na partnerstwie, wspólnie możemy osiągnąć więcej

Nasi Partnerzy:

Partnerzy

To z nimi dzielimy się własnymi doświadczeniami i od nich czerpiemy nowe, jakże wartościowe, dzięki czemu nieprzerwanie podnosimy jakość naszych usług.
Paleta Partnerów GO BROKERS nieustannie się powiększa, co jest dowodem rosnącego zaufania do firmy, a także poszerzania oferty.

Już teraz proponując Państwu współpracę w zakresie kredytów, nieruchomości i inwestycji możemy wskazać dalszą drogę w realizacji swoich planów. Bez grona sprawdzonych Partnerów nie byłoby to możliwe.


Nasi Partnerzy o GO BROKERS:

 • Bartosz Graś, Adwokat
  Firma GO BROKERS jest godna polecenia z uwagi na profesjonalne podejście do zleconych zadań oraz obsługi klienta. Jej właściciel - Piotr Kępa posiada olbrzymią wiedzę w zakresie świadczonych usług, jest punktualny i zorganizowany. Z pełnym przekonaniem zachęcam do współpracy z nim.      
  Bartosz Graś, Adwokat
  Kijewski Graś Kancelaria Prawna
 • Iwona Lubańska, Pośrednik nr licencji 428
  Znamy się z panem Piotrem Kępą już dłuższy czas i muszę przyznać, że wykonuje swoją pracę bardzo solidnie i profesjonalnie . Jest pracowity i słowny, co dla mnie jest bardzo ważne, bo z czystym sumieniem mogę polecić moim klientom jego usługi.  
  Iwona Lubańska, Pośrednik nr licencji 428
  Akces Nieruchomości Wilanów
 • Karolina Wiącek, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu PHU Partner
  Firma PHU Partner współpracuje z GoBrokers od ponad roku w zakresie kredytów hipotecznych. Dotychczasowi Klienci, którzy skorzystali z usług Pana Piotra Kępy, są zadowoleni ze współpracy, szybkości działania oraz skutecznej pomocy w uzyskaniu kredytu. Rekomendujemy współpracę z Panem Piotrem wszystkim naszym przyszłym Klientom.    
 • Anna Żórawska, nr licencji 18103, Metrohome24 Biuro Nieruchomości Anna Żórawska
  METROHOME24 Biuro Nieruchomości Anna Żórawska, Warszawa Al. Wyścigowa 4 lok. C-U5 niniejszym rekomenduje usługi finansowe GoBrokers, w zakresie pomocy osobom fizycznym (Klientom Biura), w uzyskaniu kredytów hipotecznych, związanych z zakupem mieszkania. Współpraca Biura z Panem Piotrem Kępą datuje się od sierpnia 2013 roku i przebiega bez zakłóceń, ku zadowoleniu Klientów i naszego Biura.